Şık bir tasarım unsuru olan mermer masa artık evlerde yaygın olarak kullanım alanı bulmaktadır. Klasik tasarıma sahip olan eski evlerde çok fazla tercih ediliyor olmasına rağmen her tarza uygun olarak kullanılmaktadır. Mermer sehpa olarak da evlerde ve iş yerlerinde kullanımı mümkün olan eşyaların uzun ömürlü olması en güzel özelliği olmaktadır. Dikkat çekici görünümlere kavuşmak ve konforlu alanlar oluşturmak için mermer yemek masası çok doğru tercih olmaktadır. Kendine özel bir olgunluğu olan mermeri tercih etmek çok daha uygun olmaktadır. Mermer orta sehpa evlerin estetik olarak dikkat çekici özelliğe sahip olmasına imkan tanımaktadır.
 
 Modern Çizgiler Estetik Tasarımlar
 
            Mermer masa modelleri modern çizgilere ve estetik tasarımlara sahiptir. Modern dekorasyonlar için tercih edilmesi mümkün olan mermerler ülkemizde bol miktarda bulunmaktadır. Mermer masa imalatı konusunda da başarılı olan firmamız  sayesinde evlerde ve iş yerlerinde orijinal fikirler ile estetik dokunuşlar sağlamak mümkündür. Özgün detaylar ile hoş oturma alanları hazırlamak için yuvarlak mermer masa kullanımı çok ideal olmaktadır.
 
 Dekoratif Desenler ve Minimal Tasarımlar
 
            Yaşam alanlarına iddialı çözümler arayanlar için ideal olan mermer masa modelleri en doğru tercih olmaktadır. Farklı renklerde ve doğal desenlerde sahip olabileceğiniz mermer modellerinde mermer masa ayakları kullanılması da çok hoş bir detay kazandırmaktadır. Uyumlu bir dekorasyon oluşturma konusunda mermer masa kullanımı çok doğru olmaktadır. Dekorasyonunuzu tamamlayacak mermer zigon sehpa  ile ferah, yaşanılası alanlar oluşturabilirsiniz. 

 

Mermer Masa 

Mermer Masa 

Mermer Sehpa 

Mermer Sehpa 

Mermer Yemek Masası 

Mermer Yemek Masası 

Mermer Orta Sehpa 

Mermer Orta Sehpa 

Mermer Masa Modelleri 

Mermer Masa Modelleri 

Siyah Mermer Masa 

Siyah Mermer Masa 

Mutlaka size uygun bir mutfak tezgahımız, seçtiğiniz tezgah'a uygun bir teklifimiz var…